Маркетологи НУВГП на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

Впродовж 20-23 вересня 2018 року у м. Луцьку проходив Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях. Чемпіонат проходив у три етапи, і є заключним за кубок України. Загалом спортсмени сформували 30 команд для участі в змаганнях. Вони за допомогою спеціально розроблених чотирьох карт і компаса пройшли визначені в Старому місті та парку траси, відзначившись у контрольних пунктах.

У змаганнях взяли участь більше як 400 учасників з 21 регіону України. Наймолодшим учасникам виповнилося 10 років, а найстаршому – 83.  Загалом Чемпіонат проходить у різних вікових категоріях. Це дорослі віком від 21 до 35 років, ветеранські групи з учасників віком від 35 до 80 років та молодь віком до 21 року. На змагання зібрались найкращі спортсмени із регіонів України.

Змагання проводились за сприяння Федерації спортивного орієнтування України, громадських спортивних організацій Волині й обласного та міського центрів туризму, спорту та екскурсій. Головний суддя змагань  – Петрочук Дмитро.

Оржівський клуб зі спортивного орієнтування «Равлики» Клеванської об’єднаної територіальної громади гідно представив свою команду на цих змаганнях. Оскільки з нашої області це була єдина команда, то і Рівненську область – в цілому.

В рамках Чемпіонату 23 вересня 2018 року проходила змішана мікс-естафета, в якій взяла участь доцент кафедри маркетингу НУВГП Толчанова Зоя. Вона разом з трьома колегами по команді (Волощук Юрій, Кулакевич Сергій, Лебедюк Тетяна) вибороли ІІ загальнокомандне місце.

В загальному заліку ОКСО «Равлики» Клеванської ОТГ принесли Рівненській області ІІ місце в Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях серед ветеранів. Команду представляли Волощук Юрій, Кулакевий Сергій, Валявка Володимир, Кулакевич Віктор, Толчанов Роман, Ніколайчук Роман, Лебедюк Тетяна, Толчанова Зоя.

Мар'яна Мальчик,
кафедра маркетингу