Настановна сесія МАН

В актовій залі університету відбулася вже традиційна за останні роки для нас подія – настановна сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. З усієї області на сесію з'їхалися учні 8-11 класів, які навчаються в різних секціях академії, майбутні МАНівці, вчителі, науковці вищих навчальних закладів.

З початком навчального року присутніх   привітали начальник відділу загальної, середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Святослав Сидорчук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Сорока, директор Рівненської малої академії наук Олександр Андрєєв, керівники гуртків.  Своїми враженнями з гостями ділилися переможці конкурсів та всеукраїнських олімпіад. Про літні школи, зокрема «Соціально-економічні дослідження», де навчалися, відкривали та відпочивали юні науковці-переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів та всеукраїнських олімпіад, розповіла  професор кафедри трудових ресурсів і підприємництва Галина Міщук. Окрім згаданої секції літніх шкіл, обдаровані старшокласники взяли участь і в секціях «Ботаніка, зоологія та екологія», й «Філологія, фольклористика».

Святковий настрій  присутнім створювала одинадцятикласниця РОЛІ Анна Римчук  з музичними композиціями «Карпатські Квіти» та «Кришталь горить».

Насамкінець, з Божим благословенням та мудрими життєвими порадами  до майбутніх науковців звернувся ректор Рівненської духовної семінарії Віталій Лотоцький.

Після  завершення  пленарного засідання МАНівці розійшлися по секціях: математики, економіки, фізики та астрономії; комп’ютерних наук; історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства; хімії, біології, екології та аграрних наук; мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Тут вони отримали перші цінні поради та консультації щодо написання науково-дослідницьких робіт у наставників.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читати також: Я прибрав. Черга за тобою!