Я прибрав. Черга за тобою!

Не словом, у суботу 15 вересня довели свою екологічну свідомість, громадську ініціативу та покликання за професією студенти, викладачі та директор навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою Прищепа Алла Миколаївна.

Приєднавшись до акції «Міжнародний день чистих берегів», метою якої є попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів, небайдужі ННІАЗівці звільняли від сміття узбережжя р. Устя в межах ділянки її виходу з Басівкутського водосховища.

Приємною несподіванкою для наших активістів стала зустріч зі студентами Технічного коледжу НУВГП, що навчаються за спеціальністю «Екологія», які прибирали сміття на ділянці міського пляжу.

Попри особисті плани вихідного дня, учасники акції зробили вкрай важливу справу та довели своїм прикладом, що соромно не прибирати, а жити в смітті, чим надіслали своєрідне послання до мешканців м. Рівного про необхідність дбайливого ставлення до природи та умов свого міста зокрема.

Ольга Бєдункова,
кафедра екології