#Веловодник

Вчора, традиційно, у третю неділю вересня в нашому університеті відбулось масштабне спортивне свято для працівників університету та усіх бажаючих рівнян – Третій загальноуніверситетський велопробіг.

До участі у заході долучилося близько 150 абсолютно різних небайдужих велосипедистів, найстаршому з яких у цей день виповнилося 73 роки! У супроводі патрульної поліції учасники проїхали такими вулицями, як: Соборна, Князя Володимира, Уласа Самчука, М. Грушевського, Відінська та Миколи Карнаухова. За гарною традицією стартували від 1-го корпусу, а фінішували кругом пошани на стадіоні НУВГП.

Кожен, хто долучився до заходу, при реєстрації отримав маленькі приємні подарунки, а от уже на фініші мав змогу виграти більш дорогоцінні – брендові футболки, взявши участь у конкурсах та змаганнях.

Розпочалося святкування загальним фото та коротким вітальним словом від ректора Віктора Мошинського. Віктор Степанович розповів, що в нас час критично важливо віддавати перевагу велосипедам перед автомобілями задля збереження екології та підтримання в тонусі власного тіла і здоров’я.

Велосипедисти мали змогу помірятися силами як у велосипедних змаганнях на швидкість, баланс, маневреність тощо, так і фізичною силою – армспорт та гирьовий спорт за суддівства професіоналів з кафедри фізичного виховання.

Також цікаво до заходу долучився ННІ охорони здоров’я. Усі учасники велопробігу мали змогу виміряти свої життєві показники на старті та повторно на фініші після фізичного навантаження, та отримати короткі рекомендації та оцінку стану власного здоров’я.

Захід завершився на позитивних нотах нагородження переможців конкурсів, а також смакуванням величезного торта, яким, до слова, пригощала сама «міс НУВГП»!

Національний університет водного господарства та природокористування щиро дякує усім, хто долучився до нашого свята здоров’я та запрошує на Четвертий щорічний загальноуніверситетський велопробіг, що відбудеться уже зовсім скоро – в третю неділю вересня 2019 року!

Більше фото у

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю

Читати також:  #Веловодник
Читати також: Велопробіг як початок навчального року!