Представники Студпарламенту НУВГП відвідали Форум молодіжної столиці України

6-7 вересня представники Студентського парламенту НУВГП відвідали перший Всеукраїнський форум «Молодіжна столиця України». Варто зазначити, що форум відвідали близько 2000 людей, що представили 23 області України. Захід став хорошою можливістю об’єднати молодь, сприяти обміну досвідом та розвитку молодіжних ініціатив. Під час форуму діяли різні зони, на яких проводились цікаві дискусії, розповіді та обговорення сучасних проблем молоді та можливості їх реалізації. Найбільш цікавою стала зона «Історії успіху», що проводилась у форматі TEDx.

Зокрема, представники команди студентського телебачення «NUWEE Media» відзначили для себе актуальні теми, що стосуються маркетингу, стартапів та медіа. Надихаючим та мотивуючим був виступ Тараса Прокопишина, керівника онлайн-журналу «The Ukrainians».

Також на форумі студентів зацікавила надихаюча зона під назвою «Щось мотиваційне», де виступав фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Після завершення його виступу наші студенти мали змогу сфотографуватись із солістом та отримали від нього автограф.

Підсумовуючи враження від заходу, варто сказати, що такі події надзвичайно мотивують, об’єднують молодь, допомагають їм знайти спільну мову з представниками влади та діяти в спільних інтересах. А основну ідею форуму: комунікацію заради синергії - представники Студентського парламенту намагатимуться застосовувати у своїй діяльності.

Вікторія Ярощук,
голова Студентського парламенту НУВГП