Вдалий іспит на вступну кампанію

Вдалий іспит на вступну кампанію

Підходить до завершення  вступна кампанія до закладів вищої освіти. Серед найбільш популярних ЗВО області абітурієнти традиційно обирали  НУВГП, РДГУ та Національний університет «Острозька академія». В цілому, понад мільйон заяв подано до українських ЗВО, до рівненських, за даними  обласного управління освіти і науки – понад 23 тисячі. Торік же кількість вступників була на 2,5 тисячі більше.

За зведеними результатами прийому до ЗВО Рівненщини  найбільше зараховано абітурієнтів до НУВГП – 2569. До Рівненського державного гуманітарного університету вступило 2032, до Острозької академії – 848 здобувачів освіти.

Для порівняння також наведемо цифру – 4400 у 2018 році проти 4200 минулого року. Це загальна кількість студентів, що вступили на навчання до НУВГП та коледжів, що входять до його складу. Приріст є дуже великим, якщо звернути увагу на те, що кількість випускників шкіл зменшилась на 20% у порівнянні з 2017 роком.

Якщо говорити про популярні  спеціальності, то майбутніх бакалаврів, випускників шкіл, найбільше цікавили «Право», «Будівництво та цивільна інженерія», «Геодезія та землеустрій» та Менеджмент» саме за цими спеціальностями маємо найбільшу кількість зарахованих студентів. Ті ж абітурієнти, котрі вступали на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» найбільше вподобали «Будівництво та цивільну інженерію», «Право», «Гірництво» та «Автомобільний транспорт». Окрім того, значно зріс попит на здобуття освітнього ступеня «Магістр», зокрема тільки за платною формою навчання на понад 100 осіб.

До речі, МОН України  значно зменшило кількість державних місць для рівненських закладів 2018 року – у коледжах на 12%, а в університетах – майже до 20-ти %.  

На разі в нашому університеті ще триває набір за заочною формою навчання за результатами якого вже можна говорити про зарахування  понад 200 студентів.

 

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: Як подати проект на грант від «Креативної Європи»

Підходить до завершення  вступна кампанія до закладів вищої освіти. Середнайбільш популярних ЗВО області абітурієнти традиційно обирали  НУВГП,РДГУ та Національний університет «Острозька академія». В цілому, понадмільйон заяв подано до українських ЗВО, до рівненських, за даними  обласногоуправління освіти і науки – понад 23 тисячі. Торік же кількість вступників булана 2,5 тисячі більше.За зведеними результатами прийому до ЗВО Рівненщини  найбільшезараховано абітурієнтів до НУВГП – 2569. До Рівненського державногогуманітарного університету вступило 2032, до Острозької академії – 848здобувачів освіти.Для порівняння також наведемо цифру – 4400 у 2018 році проти 4200минулого року. Це загальна кількість студентів, що вступили на навчання доНУВГП та коледжів, що входять до його складу. Приріст є дуже великим, якщозвернути увагу на те, що кількість випускників шкіл зменшилась на 20% упорівнянні з 2017 роком.Якщо говорити про популярні  спеціальності, то майбутніх бакалаврів,випускників шкіл, найбільше цікавили «Право», «Будівництво та цивільнаінженерія», «Геодезія та землеустрій» та Менеджмент» саме за цимиспеціальностями маємо найбільшу кількість зарахованих студентів. Ті жабітурієнти, котрі вступали на основі освітньо-кваліфікаційного рівня«Молодший спеціаліст» найбільше вподобали «Будівництво та цивільнуінженерію», «Право», «Гірництво» та «Автомобільний транспорт». Окрім того,значно зріс попит на здобуття освітнього ступеня «Магістр», зокрема тільки заплатною формою навчання на понад 100 осіб.До речі, МОН України  значно зменшило кількість державних місць длярівненських закладів 2018 року – у коледжах на 12%, а в університетах – майжедо 20-ти %.  На разі в нашому університеті ще триває набір за заочною формоюнавчання за результатами якого вже можна говорити про зарахування понад200 студентів.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки