Огляд-конкурс визначив кращих винахідників університету

Огляд-конкурс визначив кращих винахідників університету

Напередодні Дня винахідника у НУВГП відбувся традиційний огляд-конкурс на кращу кафедру з винахідницької роботи та визначено кращого винахідника університету.

За період вересень 2017 – серпень 2018 працівники університету подали 72 заявки на корисні моделі та винаходи, а на ім’я університету отримано 70 патентів на корисну модель, 1 патент на винахід (співавторами якого є студенти).

Кафедрами, де винахідницька робота ведеться на найвищому рівні, визнані :

  • кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства (перше місце),
  • кафедра гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин (друге місце),
  • кафедра водної інженерії та водних технологій (третє місце).

Кращим винахідником НУВГП визнано професора кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства, заслуженого винахідника України Володимира Стрільця, який протягом зазначеного періоду подав 25 заявок на корисну модель та отримав 22 патенти (один у співавторстві зі студентами).

Його, а також Леоніда Серілка (кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства), Генріха Герасимова (кафедра гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин), Володимира Кочмарського (кафедра гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин) та Анатолія Рокочинського (кафедра водної інженерії та водних технологій) за активну винахідницьку діяльність нагороджено грошовими винагородами.

 

Олена Дмитрова,
провідний фахівець з патентно-ліцензійної діяльності

 

Читайте також: З Днем винахідника i раціоналізатораназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки