З Днем винахідника i раціоналізатора

З Днем винахідника i раціоналізатора

Шановні друзі!

Щиро вітаємо Вас – талановитих новаторів, інтелектуальну еліту України з Днем винахідника i раціоналізатора.

Винахідник є особистістю, яка здатна мислити i творити не за стандартними підходами, вибудовуючи нові сходинки, на які підіймаєься людство.

Україна завжди була i залишається країною з високим інтелектуальним та ocвітнім piвнем, завдяки чому у виробництво впроваджуються новітнi науково-технічнi розробки і, таким чином, забезпечується соціальний, культурний та економічний розвиток держави i суспільства.

Знайте, що Ваша ініціатива, Ваші знання і вміння дуже потрібні державі. Лише разом ми зможемо побудувати могутню i багату Україну.

  Бажаю Вам i надалі залишатися в авангарді науково-технічного прогресу, знаходити технічні рішення, які   сприятимуть зростанню добробуту людей, переходу економіки держави на інноваційний шлях розвитку.

Зичимо Вам творчого натхнення, оптимізму, впевненості у власних силах, нових ідей, незгасного бажання плідно працювати заради майбутнього України!назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки