Тиждень періодики для майбутніх професіоналів туристичного ринку

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи розпочався традиційний тиждень періодики, який кафедра щороку проводить з Науковою бібліотекою НУВГП.

Куратор першокурсників - Катерина Громаченко зробила огляд інформаційних періодичних видань туристичної тематики, які передплачує Наукова бібліотека і з якими наші студенти можуть працювати постійно, готуючи презентації, знайомлячись з новою цікавою інформацією.
Студенти переглянули спеціалізовані журнальні видання, присвячені проблемам розвитку туристичного потенціалу України й і світу - "Міжнародний туризм", «Український туризм», а також видання «Український тиждень», «Новое время», «Екологічний вісник», «День» та інші, які приділяють багато уваги розвиткові туризму та готельно-ресторанної справи.
Студентів особливо зацікавили матеріали про подорожі, спорт, туристичні пам'ятки – те, про що там йдеться, і те, як підготовлено матеріал. Важливо, що журнал «Український туризм» публікує інформацію не лише про цікаві події, але й містить конкретний інформаційно-аналітичний матеріал, інформацію про законодавчі зміни у сфері туризму, роз’яснення та коментарі експертів галузі, прогнози щодо туристичних напрямів та майбутні туристичні події (форуми, виставки, презентації). Тобто журнал орієнтований на професіоналів туристичного ринку (працівників туристичних компаній, відділів туризму обласних і районних адміністрацій, авіаперевізників тощо), якими й прагнуть стати наші бакалаври.
А можливості їх працевлаштування зростають, зокрема й на Рівненщині. Днями Верховна Рада прийняла рішення про створення в нашій області ще одного природоохоронного об’єкта - національного природного парку "Нобельський", а у кожному національному парку, як відомо, є відділ туризму та рекреації, що потребує кваліфікованих і зацікавлених співробітників.

Маргарита Яковишина,
кафедра туризму та готельно-ресторанної справи