Експерт з Німеччини завітав до НУВГП

Експерт з Німеччини  завітав до НУВГП

В університет завітав доктор природничих наук, старший експерт  компанії Senior Expert Service, яка працює на громадських засадах щодо міжнародного співробітництва з  розробки проектів, Отмар Шоллер.

Спершу професор відвідав деканську годину, де представився і розповів про  мету перебування у нашому закладі. Так, пан Шоллер зазначив, що головна мета його візиту  – питання європейського фінансування спільних проектів, налагодження співпраці між підприємствами і науковцями та робота над стартапами.

Згодом експерт зустрівся з керівництвом закладу , де йшлося про реалізацію проекту розвитку інноваційної діяльності в університеті, побудови системи інноваційного менеджменту, академічного підприємництва та здійснення трансферу технологій.

Гість з Німеччини перебуватиме у ЗВО  впродовж трьох тижнів і планує за цей час ознайомитися з інноваційною  діяльністю вНУВГП та об’єктами інтелектуальної власності, готовими до впровадження,  відвідати лабораторії університету, зустрітися з винахідниками та науковцями. Окрім того, обговорити  з працівниками сектору інноваційної діяльності та трансферу технології міжнародні програми наукового стажування для викладачів і студентів, відвідати інжинірингову школу, виробничий бізнес-центр ННІБА та бізнес-центр  ННІЕМ. А ще побувати з екскурсіями у Дубно та Рівному.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,