Премії ОДА для студентів НУВГП

Вже стало традицією щороку преміями обласної державної адміністрації нагороджувати учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів ЗВО Рівненської області за перемоги у Всеукраїнських студентських олімпіадах, конкурсах, активну участь у науково-дослідній роботі, наукових конференціях регіонального та міжнародного рівнів.

Утримувати позицію найактивніших, найбільш талановитих і наполегливих у науковій роботі студентів серед ЗВО Рівненщини студентам нашого університету вдається вже не перший рік.

За підсумками 2017-2018 н.р. зі 110 нагороджених студентів та учнів Рівненської області найбільша кількість – з НУВГП (43 студенти!).

Серед студентів, відзначених премією ОДА у поточному році, є студенти, які  у співавторстві з викладачами-науковцями стали розробниками патентів (Брошук Юрій, Сенніков Олександр, Бондарук Андрій), а також  принесли подвійну перемогу для нашого університету, виборовши призові місця як у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, так і у Всеукраїнській студентській олімпіаді (Черненко Наталія – зі спеціальності «Транспортні системи»).

Урочисте нагородження студентів відбулося 3 вересня 2018 року. Грошові сертифікати студентам вручали заступник голови  Рівненської ОДА – Світлана Богатирчук-Кривко та перший заступник голови облради Сергій Свисталюк.

Вітаємо студентів, їхніх наукових керівників, наставників за вагомі здобутки! Бажаємо усім наснаги, енергії для досягнення задумів, мрій та реалізації творчого потенціалу!

Сектор наукової роботи студентів