Перший раз на перший курс

В суботу 1-го вересня Національний університет водного господарства та природокористування гучно святкував Всесвітній день знань. Цьогоріч на першокурсників чекало три етапи святкування.

Першим етапом уже традиційно стала посвята в студенти. Близько тисячі «новобранців» разом із батьками зустрілись на літній естраді парку культури та відпочинку Т. Шевченка. Усіх присутніх першим привітав ректор Віктор Мошинський, коротко розповів про університет, дав поради та настанови щодо того, як бути успішним студентом та хорошою людиною.

Далі до присутніх з вітаннями також звернулися очільники наших міста та області – заступник міського голови Віталій Герман, голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук. Також традиційно відбулася і спільна з протоієреєм УПЦ КП Сергієм Лучаніном молитва за студентів.

Після офіційностей на посвяті була також і щорічна передача атрибутики ННІ першокурсникам, виступ нашої гордості – ансамблю сучасного танцю “X-Dance”, а також ректор особисто нагородив вісімку найкращих вступників за конкурсним балом з кожного інституту. Серед подарунків – брендові сувеніри, футболка, а також сертифікат на розміщення обличчя на сітілайтах НУВГП у м. Рівне.

Також до присутніх звернулася і голова Студентського парламенту Вікторія Ярощук з вітаннями та анонсом унікального заходу, про який трохи згодом.

Важливим та цікавим моментом є те, що впродовж усього заходу представники студентського парламенту роздавали нашим новачкам свіжий спецвипуск студентської газети "Трибуна студента", випущений саме для них. Там можна знайти багато цікавої та головне корисної інформації, як то кажуть, із перших вуст.

Далі усі першокурсники в рамках другого етапу святкування відправилися на зустрічі із керівництвом своїх інститутів, де їм розповідали про особливості навчального процесу, знайомили з викладачами та кафедрами тощо.

А ось уже ближче до вечора студентський парламент за підтримки адміністрації організував для першокурсників по-істині унікальне для Рівного свято – ніч в університеті.

Близько 300 «новобранців» зібралися о 20.00 в приміщенні Open Office, де все і розпочалося. Як і годиться, спершу – офіційна частина: знайомство зі студентським самоврядуванням, його структурою, відділами, роботою тощо. Для присутніх до самої ночі діяли багато цікавих зон, серед яких 2 фотозони, зона кінопоказу, де транслювали контент із Рівненського кінофестивалю «Місто мрії». Популярною локацією була локація з настільними іграми, а також лаундж-зона з балабасами, чаєм-кавою та печивом.

Родзинкою вечора стала дискотека у сховищі університету – це драйв, а також неповторна атмосфера.

Тож щиро вітаємо усіх наших першокурсників, дякуємо, що обрали наш університет та бажаємо легкого та успішного навчання.

Більше фото у

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю

Читати далі: Навчальний рік розпочали розширеним засіданням вченої ради