Навчальний рік розпочали розширеним засіданням вченої ради

Навчальний рік розпочали розширеним засіданням вченої ради

Вже традиційно 31 серпня в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулися пускові збори. Розпочалися вони з приємних подій: вручення дипломів, подяк, почесних грамот та нагород…

Безпосередньо засідання відкрив ректор  Віктор Мошинський презентацією стратегічних завдань минулого та поточного року. Так, стратегічними завданнями минулого року були: реформа ННІАКОТ, проект організації робочого часу викладача, віртуальний проектний офіс, проектне бюро та реформа навчального процесу. Що стосується поточних завдань, це: підтвердження статусу «національний», реалізація програми енергоефективності та написання грантових проектів.  

Під час доповіді очільник звернув увагу і на непересічні події, які відбувалися в університеті: хакатони, конкурси стартапів, воркшопи та майстер-класи, відкриття у ЗВО інжинірингової школи, регіонального консультативного освітнього центру органічного землеробства. Проаналізував Віктор Степанович  і достатньо високе та стабільне місце НУВГП у ТОП 200 університетів 2018 року та у Ranking Web of Universities. А ще підсумував  результати вступної кампанії, розповів про розширення спектру спеціальностей, зростання кількості  іноземних абітурієнтів з далекого зарубіжжя, відповів на запитання присутніх.

До слова усі завідувачі кафедр та керівники структурних підрозділів для ознайомлення із своїми підрозділами отримали друкований варіант "Ректорського звіту", при чому не за рік, а за увесь період перебування Віктора Степановича на керівній посаді.

Детальніше про підсумки вступної кампанії, яка, до речі, ще триває, розповів  відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Жомирук. Зокрема, про зростання кількості абітурієнтів за рахунок відкритих нових спеціальностей «Журналістика», «Релігієзнавство», «Психологія», збільшення магістрантів,  вплив на вступ регіональних коефіцієнтів сусідніх областей.Поки що триває другий та третій етап вступної кампанії для заочної форми навчання та набір іноземних громадян. Остаточні підсумки вступу будуть вже незабаром.

Більше фото у 

Більше фото у 

 

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: Підсумки проекту Visegrad Urban Creativity Cluster Networkназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки