Підсумки проекту Visegrad Urban Creativity Cluster Network

Днями відбувся останній захід в межах грантового проекту Visegrad Urban Creative Clusters Network, де було підбито підсумки його реалізації. До зустрічі долучилися учасники проекту, зацікавлені викладачі та працівники університету, рівняни, а також гості міста.

Так, в рамках проекту відбувся ряд  креативних подій: майстер-класи, воркшопи, Хакатон креативного підприємництва, креативний дитячий літній табір з 3-Dдруку, «Visegrad accelerator days»,   «Visegrad Creative Plein Air» щодо відновлення історико-культурної спадщини і , зокрема, Клеванського замку та Благовіщенського костелу.
А ще – креативні  тури Європою для команд-учасників  проекту Польщею, Чехією, Словаччиною, Угорщиною. Адже саме такі тури дозволяють  встановити нові зв’язки, здобути європейський досвід, зарядитися енергією та новими творчими ідеями.

Керівник проекту Антон Шинкарук презентував  присутнім відеозвіт результатів реалізації проекту, а учасники робочих поїздок та експедицій поділилися  отриманими враженнями.

Завершилася зустріч пленарною дискусією: «Креативні люди, простори, міста. Який ефект? Готовність до змін і стратегічне бачення міської креативної економіки».

P.S. Хотілося б відмітити ключове місце НУВГП  як організатора та учасника проекту, а також подякувати викладачам та студентам, які активно долучилися до його реалізації.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,