Гість з Гаваїв

В університеті  у  рамках міжнародного  проекту  за співфінансування  урядового департаменту  США та  за сприяння американських рад з міжнародної освіти побував директор Управління економічного розвитку округу Гонолулу (штаті Гаваї) Едвін Хоукінс.

Спершу гість зустрівся із проректором з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олегом Лагоднюком, вони обговорили перспективи можливої співпраці. Також  йшлося і  про туристичний розвиток Рівненщини, сприяння збалансованому розвитку Рівненської області та округу Гонолулу шляхом просування місцевих кулінарних традицій, збереження кулінарної спадщини та розвитку туризму.

Згодом Едвін Хоукінс зустрівся із викладачами та працівниками університету, де презентував свій штат, розповів цікаві факти про Гавайські острови та про підходи до індустрії гостинності на острові Оаху – одному з восьми  найбільших островів. Гість відмітив три основні складові  якісного розвитку туризму на островах:  культурну спадщину, навколишнє середовище  та розвиток інфраструктури.

Едвін Хоукінс  зазначив, що Рівненщина має значний  туристичний потенціал, але потребує ширшого інформування.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,