Вітання ректора з Днем Незалежності

Вітання  ректора з Днем Незалежності

Шановні колеги, співробітники, студентство!

Щиро вітаю Вас з визначним святом – 27-ю річницею незалежності нашої Батьківщини.

Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, а дата проголошення незалежності навіки увійшла в нашу історію золотою сторінкою, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Сьогодні ми ще раз  замислюємося над минулим та думаємо про наше майбутнє у вільній  та незалежній країні. Тисячі українців і досі віддають своє здоров’я та життя на Сході  за єдину Батьківщину, за мир і спокій. Ми розуміємо і ніколи не забудемо дорогу ціну цієї незалежності.

У цей нелегкий для країни час ми продовжуємо розвивати ідеї демократії, демонструючи нашу волелюбність, соборність, підтверджуючи давню історичну державницьку традицію. Саме завдяки молоді, її патріотизму та активній громадянській позиції, енергії та винахідливості,  досягненням у навчанні й науковій сфері, наша держава стає частиною великої європейської  родини.

Бажаю усім миру й злагоди, родинного затишку та віри в щасливе майбутнє Української держави.

Слава Україні! Героям Слава!

 

Віктор Мошинський,
ректор НУВГПназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки