Випускний ВШУ

Вчора в Національному університеті водного господарства та природокористування святкували випускний. «Якось рано, ще тільки сесія почалася!» – скажете Ви, але випускалися не дорослі студенти, а лише підростаюче покоління майбутніх студентів – слухачі Відкритого шкільного університету.

Другий рік поспіль в НУВГП успішно реалізується цей цікавий проект, в якому школярі місцевих шкіл мають змогу відчути себе дорослими, адже тут для них викладають на перший погляд звичні предмети, але зовсім по-іншому. Цьогоріч кожен слухач обирав собі до вивчення 3 із 8 дисциплін, а загалом заняття протягом 6 місяців відвідувало  70 школярів.

7 червня в приміщенні Open Office НУВГП відбувся своєрідний випускний для слухачів Відкритого шкільного університету.

В програмі вечора були цікаві та показові виступи викладачів, згадували найцікавіші та найвеселіші моменти навчання, їли торт – і звісно ж кожен отримав заслужений сертифікат.

Національний університет водного господарства та природокористування щиро дякує усім дітям за навчання, батькам  – за те, що їх приводили. «Водник» чекає на усіх разом з новими друзями  уже наступного 2019 року. Буде ще більше предметів, дослідів, експериментів, екскурсій, і як завжди – жодного домашнього завдання!

Більше фото у

Віталій Прокопець, сектор зв’язків з громадськістю