Новини з приймальної комісії

У Національному університеті водного господарства та природокористування триває вступна кампанія. Вже подано 3100 заяв для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "Бакалар", у тому числі 510 заяв від абітурієнтів із дипломом молодшого спеціаліста.

Серед найпопулярніших спеціальностей:

• будівництво та цивільна інженерія,
  • менеджмент,
  • комп’ютерні науки,
  • геодезія та землеустрій,
  • фінанси, банківська справа та страхування,
  • географія,
  • автомобільний транспорт,
  • туризм.

Не залишилась поза увагою і нова спеціальність психологія.

З 20 липня відбуваються вступні випробування для категорій, які мають спеціальні права щодо здобуття вищої освіти та яким передбачені вступні іспити замість зовнішнього незалежного оцінювання. Крім того, розпочалися творчі іспити для вступників спеціальності архітектура та містобудування.

Не лише українці хочуть навчатися у НУВГП, а й абітурієнти з Марокко, Лівії, Гани, Нігерії, Сьєрра-Леоне, Азербайджану та Грузії. На сьогоднішній день іноземцями подано 24 заяви, з яких 2 заяви на вступ до бакалаврату. Слід зазначити, що значна частина іноземних абітурієнтів є випускниками тернопільських ЗВО та обрали саме наш університет для того, щоб отримати ступінь магістра. Найпопулярнішими спеціальностями є підприємництво, торгівля та біржова діяльність, менеджмент, транспортні технології (автомобільний транспорт), будівництво та цивільна інженерія, архітектура та містобудування. Прийом документів іноземних абітурієнтів триватиме до 1 листопада.

Щоденно до приймальної комісії НУВГП звертаються тисячі абітурієнтів та їх батьки. Працівники консультують та безпосередньо надають практичну допомогу у створенні електронного кабінету абітурієнта, подачі заяв тощо.

Робота приймальної комісії продовжується. Запрошуємо абітурієнтів до нас на навчання!

Більше фото у

Олена Кравчук,