На Рівненщині стартував чемпіонат з пішохідного туризму

18 липня 2018 року на Рівненщині стартував 47 чемпіонат України з пішохідного туризму серед юніорів. У мальовничому селі Теремне, що на Острожчині, зібралося близько трьохсот учасників із 21 області України та м. Києва.

Привітали юних туристів із початком змагань заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, голова районної адміністрації Богдан Турович, начальник управління освіти Григорій Таргонський. Від нашого університету учасників привітав Голова Рівненського відділу географічного товариства, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Сергій Коротун. Він надав інформацію учасникам змагань про спеціальності Національного університету водного господарства та природокористування, звернувши особливу увагу на спеціальність «Туризм».

До складу збірної Рівненської області увійшли юні пішохідники з Рівного, Дубенщини та Острожчини. Своїх вихованців на Всеукраїнських змаганнях представляють тренери Леонід Ольховик та Надія Самборська, які виховали не одне покоління у Станції юних туристів.

Суддя Національної категорії зі спортивного туризму, заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Олександр Наровлянський розповів про умови змагань. Учасники проходитимуть командні та особистісно-командні дистанції, серед яких «Крос-похід» та «Смуга перешкод».

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи