Вручення подяки Прем’єр-міністра України викладачеві ННІОЗ

10 липня 2018 року в Рівненській обласній державній адміністрації  за участю голови Муляренка О.В., заступника голови Богатирчук-Кривко С.К., керівника апарату Бірюкова О.Г. та заступника начальника управління у справах молоді та спорту Нагорного П.В. відбулося вручення Подяки Прем’єр-міністра України  старшому викладачеві кафедри теорії та методики фізичного виховання навчально-наукового інституту охорони здоров’я НУВГП Гіраку Анатолію Митрофановичу. Подяка вручена за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку галузі фізичної культури та спорту. Як було відзначено під час нагородження, Гірак А.М. не лише викладач престижного університету області, а й відомий тренер східних бойових мистецтв. Він понад 30 років викладає карате і має власну дитячо-юнацьку спортивну школу,  чи не єдиний в Україні, хто працює одразу у трьох стилях: годзю-рю, фудокан та шотокан.

Щиро вітаємо Анатолія Митрофановича із заслуженою нагородою!

Ігор Григус,
кафедра здоров’я людини та фізичної реабілітації

Читайте також: Організація філії кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації на базі лікувального закладу

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку