Організація філії кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації на базі лікувального закладу

11 липня 2018 року було підписано договір про організацію філії кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП на базі лікувального закладу – Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення (РОСДРЗН). РОСДРЗН або "Чорнобильська лікарня" – колишня лікарня та поліклініка для працівників партійного апарату, нині центр реабілітації населення, що постраждало від Чорнобильської аварії.

Від Національного університету водного господарства та природокористування угода була підписана ректором Мошинським В.С., який діяв на підставі Статуту, а від Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення – головним лікарем Шевчуком С.С., який діяв теж на підставі Статуту. Підписанню цього договору передувала кропітка робота керівництва навчально-наукового інституту охорони здоров’я, РОСДРЗН та юристів.

Мета створення філії кафедри – поліпшення підготовки кваліфікованих фахівців, посилення практичної спрямованості навчального процесу, а також проведення спільних наукових досліджень і впровадження їх результатів у реабілітаційний процес. Філія кафедри на базі лікувального закладу (РОСДРЗН) стає навчально-науковим підрозділом кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації. Робота філії проводитиметься на базі лікувального закладу, штат філії формується з числа співробітників кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації та РОСДРЗН. Матеріально-технічна база філії кафедри, необхідна для забезпечення навчального процесу та виконання науково-дослідних робіт, буде створюватися і вдосконалюватися РОСДРЗН спільно з НУВГП.

Від організації філії кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації на базі Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення буде користь як студентам, так і пацієнтам.

Ігор Григус,
кафедра здоров’я людини та фізичної реабілітації

Читайте також: Завершення другого семестру студентів навчально-наукового інституту здоров’я у Польщі

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку