Студенти-іноземці отримали дипломи НУВГП

В Open Office університету відбулося урочисте вручення  дипломів іноземним студентам.

Привітав випускників з цією знаменною подією ректор університету Віктор Мошинський. Приєдналась до привітань  проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна та вручила іноземцям сертифікати. Звернулися до майбутніх фахівців зі своїми життєвими настановами  директор Центру міжнародного співробітництва та освіти Ігор Тимощук, в.о. директора навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Наталія Ковшун, начальник відділу роботи з іноземними студентами Віталій  Окорський. А завідувач кафедри економіки підприємства Ніна Кушнір вручила грамоти студентам за найкращий захист дипломних робіт. Зі словами подяки виступив батько двох випускників-азербайджанців Гідаят Гулієв. До речі, на урочисту подію прибули навіть батьки студентів із далекого зарубіжжя – Гани, аби особисто взяти участь у дійстві.

Всього ж дипломи отримали 40 іноземців, серед яких  магістри, студенти денної та заочної форм навчання з  Азербайджану, Грузії, Гани, Німеччини, Туркменістану. Варто зазначити, що географія іноземних абітурієнтів з кожним роком розширюється. І така тенденція стала вже закономірною для нашого ЗВО.

Своє музичне привітання подарувала присутнім Аліна Ляшук, а східний танець для випускників виконала  студентка Технічного коледжу НУВГП Христина Боярчук. Від іноземців-випускників зі словами подяки звернувся  Еміль Рагімов із Баку.

Завершилися урочистості спільним фото та куштуванням смачного торта.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,