Завершення другого семестру студентів навчально-наукового інституту здоров’я у Польщі

Підійшов до завершення термін навчання наших студентів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» в Польщі, і вони повернулися в Україну. За час перебування в Університеті гуманістично-природничому імені Яна Длугоша в Ченстохові у студентів склалися дуже гарні враження від навчання у другому семестрі. За їхніми висловлюваннями, це був просто безцінний досвід. Всі одностайно відзначають, що заняття проходили на найвищому рівні, всі викладачі – приємні люди. Якщо чогось студенти не розуміли одразу, їм пояснювали і показували декілька разів, ставилися до них з розумінням.

Для них було щастям мати можливість навчатися за кордоном! Висококваліфікований і досвідчений професорсько-викладацький склад, заняття проводилися зрозуміло, доступно, було багато цікавої інформації з кожного вибраного предмета, мали велику кількість практичних занять. Дуже сподобалось лояльне ставлення з боку керівників і викладачів навчального закладу. Дуже вдячні керівництву за те, що надали можливість самостійно обирати предмети для вивчення, після цього вдвічі приємніше було ходити на заняття, адже обирали їх самі.

Найцікавішими предметами назвали масаж, тому що методика трішки відрізнялася від нашої, мануальна терапія та іпотерапія.

Координатор завжди допомагав у вирішенні проблем, котрі час від часу виникали, з його допомогою студенти швидко адаптувалися до нових умов проживання і навчання. Всі підкреслюють, що умови в гуртожитку створені для студентів, є комфортними і дають можливість для нормальної організації побуту, навчання та відпочинку. Перебування в Польщі принесло лише позитивні емоції, адже спілкувалися з людьми з іншої країни, вивчали польську мову, ближче познайомилися з культурою держави, розширили світобачення.

Дуже сподобалися чудові умови навчання та проживання, особливо приємною була взаємодопомога і взаєморозуміння між ними та іноземними колегами, прекрасне ставлення працівників до студентів та людей, які ними опікувалися.

Це був чудовий шанс спробувати студентське життя в Польщі. На завершення усім студентам заступник декана Збігнєв Вєчорек вручив підтвердження навчання з відповідними оцінками з кожного предмета і запросив на навчання в наступному семестрі.

Безмежно вдячні керівництву НУВГП і ННІОЗ за надану можливість побувати на навчанні в Польщі!

Ігор Григус,
кафедра здоров’я людини та фізичної реабілітації

Читайте також: Захист бакалаврських та магістерських робіт за спеціальністю «Теплоенергетика»