Тема: 100 років державності!!!

Видавничий дім "Новий Час" започаткував серію видань "Велика Україна", у яких розповідає про знаменні історичні події в країні та славетних її громадян, які самовіддано працювали і далі трудяться в духовній, інтелектуальній, економічній, діловій, суспільно-політичній та інших царинах.

Історико-біографічне видання "Велика Україна. 100 років державності" пропонує читачам щедро ілюстрований матеріал про події, пов'язані з визвольною боротьбою початку XX століття. На сторінках книги  в доступному і цікавому форматі, з використанням унікальних фото і документів висвітлено важливі історичні миті Української революції 1917-1921 років - створення незалежної національної держави, яка мала територію, кордони, символи, власний парламент, уряд, гроші, військо, науку, мову, міжнародне визнання.

В книзі зібрано короткі біографічні нариси та фото визначних особистостей Української революції та сучасних творців незалежності.

Зокрема, наш університет в книзі представлений завідувачем кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд, доктором технічних наук, професором, заслуженим працівником народної освіти України, академіком Академії будівництва України та Академії наук вищої освіти України Бабичем Євгенієм Михайловичем та відповідною інформацією про історію, напрями досліджень і здобутки очолюваної проф. Бабичем Є.М. кафедри.

За матеріалами науково-дослідної частини