Зустріч з бійцями АТО

На кафедрі суспільних дисциплін 6 червня відбулась зустріч військових із зони АТО зі студентами та викладачами нашого університету. В ході бесіди бійці 131 батальйону поділилися своїми спогадами, як потрапили на схід України, що їх спонукало піти воювати та власними думками щодо війни. Також розповіли про особливості побуту бійців на фронті, тяжкі будні та труднощі, з якими зіштовхуються кожен день. Зауважили, що війна змінює світогляд, змушує переоцінити ті проблеми, які супроводжують наше мирне життя. Учасники зустрічі мали унікальну можливість почути історії з життя воїнів з перших вуст про військовий досвід та численні історії з АТО. Такі зустрічі вкрай важливі, адже вони підтримують наш дух, відчуття патріотизму та віру у майбутнє.

Під час зустрічі Студентський парламент НУВГП передав на ремонт техніки кошти в розмірі 2040 грн, зібрані з нещодавнього благодійного ярмарку. Крім того, бійці розповіли Студентському парламенту, зокрема, відділу з благодійних питань про проблеми та потреби військових, які знаходяться в зоні АТО.

Нагадаємо, що благодійні ярмарки та збір коштів проводяться у нашому університеті не вперше. Тому закликаємо усіх небайдужих приєднуватись до волонтерського руху та не лишатись осторонь.

Ярощук Вікторія,
голова Студентського парламенту НУВГП