Захист бакалаврських та магістерських робіт за спеціальністю «Теплоенергетика»

25-27 червня 2018 року відбулося засідання Державної екзаменаційної комісії по захисту бакалаврських та магістерських робіт за спеціальністю «Теплоенергетика».

Усі представленні, до захисту бакалаврські і магістерські роботи, присвячені актуальним темам теплоенергетики та виконанні на високому рівні. При виконанні робіт, окрім використання комп’ютерних технологій в графічній частині та наборі текстового матеріалу, проводилися комп’ютерні розрахунки обладнання за допомогою пакетів програм, які є на кафедрі та залучені з мережі Інтернет. Усі роботи пройшли перевірку у системі «Unplag», та позитивно оцінені рецензентами. Під час захисту робіт студенти чітко висвітлювали свою тематику в доповідях, відповідали на питання членів ДЕК, а як результат, їхні роботи оцінені позитивно.

Вітаємо всіх студентів з успішним захистом робіт та присвоєння кваліфікації фахівець з теплоенергетики, бажаємо подальших успіхів у професійній кар’єрі і подальшому навчанні.

Ігор Трофимчук,
кафедра гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин