Вітаємо із захистом докторської дисертації Рудика Андрія Вікторовича

26 червня 2018 р. в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук доцент кафедри «Автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій» НУВГП Рудик Андрій Вікторович, науковий консультант – д.т.н., проф. Квасніков В.П., тема дисертації «Наукові основи та принципи побудови приладової системи вимірювання прискорення мобільного робота», спеціальність 05.11.01 – прилади та вимірювання механічних величин. Комісія, в кількості 14 осіб, одноголосно визнала представлену роботу гідною та відзначила високу якість виконання та професіоналізм Андрія Вікторовича.

Колектив Національного університету водного господарства та природокористування  щиро вітає Рудика Андрія Вікторовича з блискучим захистом докторської дисертації та бажає успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!