Подорож до Польщі

Вже другий рік поспіль організовується поїздка переможців Студвесни в Польщу до міста Люблін. З 28 червня по 1 липня Люблінська політехніка гостинно приймала делегацію НУВГП у складі 40 студентів та викладачів.

Під час поїздки представник Центру східного партнерства Антон Блажеєв провів екскурсію навчальними корпусами Люблінської політехніки, а також до Центру інновацій і Передових технологій (так званий “ржавий корпус”). Відбулася зустріч з канцлером Люблінської політехніки Вєславом Сікорою та українськими студентами, що навчаються в Польщі. Вони розповідали про особливості навчання в університеті, програми подвійного диплома та обміни для бакалаврів.

Також делегація НУВГП відвідала екскурсію в Старе місто та музей Майданек. Перед поверненням додому студенти та викладачі ходили на шопінг у торгові центри Любліна.

Сергій Дежнюк,
відділ з інформаційних питань