Захисти бакалаврських робіт студентів ННІОЗ

У період 25-27 червня 2018 року відбулися засідання Державної екзаменаційної комісії навчально-наукового інституту охорони здоров’я НУВГП по захисту бакалаврських робіт.

Державна екзаменаційна комісія працювала у складі: голова ДЕК – доктор медичних наук, професор Ігор Григус, члени ДЕК: доктор наук з фізичного виховання, доцент Наталія Нестерчук, кандидат наук з фізичного виховання, доцент Анжела Ногас, секретар Наталія Небова.

Усі представлені дипломні роботи присвячені актуальним темам та виконані на високому рівні. В процесі захистів бакалаври запропонували багато цікавих реабілітаційних рішень та розкрили ряд питань, які ставить фізична реабілітація. Випускні роботи пройшли перевірку у системі антиплагіату, усі доповіді студентів супроводжувалися презентаціями, вони належно та впевнено відповідали на запитання членів ДЕК.

Вітаємо всіх наших студентів з успішним захистом дипломних проектів та присвоєнням кваліфікації бакалавра фізичної реабілітації, бакалавра здоров’я людини та вчителя фізичної культури! Хай ваші здобутки стануть стартовим майданчиком у магістратуру, успішну кар'єру, щасливе життя!

Іванна Крук,
кафедра здоров’я