Новини із Білорусі

Новини із Білорусі

Декілька днів тому із Білорусі повернулася наша делегація у складі викладачів кафедри менеджменту Петра Скрипчука, Анастасії Щербакової, Олени Судук та завідувача сектору зв’язків з громадськістю Віталія Прокопця. Працівники НУВГП відвідували сусідню країну в рамках виграної грантової програми «Формування підприємницького середовища з виробництва органічних ягід в транскордонних районах України та Білорусі», що реалізується в рамках програми Східного партнерства та фінансується Європейським союзом.

Разом із нашими працівниками у Білорусь також їздили 15 зацікавлених фермерів із Рівненської області. Тема семінару: «Екологічна та економічна оцінка переходу до виробництва органічних ягід в транскордонних районах України та Білорусі». Захід був поділений на 2 частини: теоретичну та практичну.

Перший день відкрив проректор Поліського державного університету Микола Кручинський. З доповідями до нього долучилися керівник проекту Людмила Совік, керівник проекту від України Петро Скрипчук та ще 7 експертів-аграріїв, які говорили про те, як вигідно розпочати свій бізнес з вирощування органічних ягід, як розвинути існуючий тощо.

Другого дня всі учасники семінару поїхали освоювати більш практичні навики з вирощування лохини на величезну плантацію поблизу Бреста. Її власник, Олександр Березін, розповідав про особливості вирощування ягоди, планування поля, рядків, використання добрив, особливості поливу та усе інше, що необхідно для успішного вирощування.

Уже цього тижня, 5-6 липня Національний університет водного господарства та природокористування організовуватиме свій семінар на цю ж тему. Він відбудеться в готелі «Оптима», а також на плантації у Київській області. Зареєструватися можна посиланням.

 

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю

 

Читайте також: Академічна мобільність фізичних терапевтівназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки