Академічна мобільність фізичних терапевтів

Підходить до завершення термін навчання у другому семестрі наших студентів – фізичних терапевтів кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП у Польщі. Вони в рамках академічної мобільності перебувають в Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові, з якою підписана відповідна угода. Студенти дуже задоволені навчанням, адже мають можливість відвідувати всі заняття з польськими студентами, переймати досвід викладачів, практикувати польську мову. Вони користуються всіма правами і пільгами студентів Академії, навчання для них безкоштовне, проживають у гуртожитку, а відповідні дисципліни будуть взаємозараховані. Особливо багато вражень у них було від практичних занять з іпотерапії. А на заняттях з масажу вони почували себе справжніми лідерами, адже напередодні пройшли в реабілітаційному центрі кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП курси масажистів.

Якраз у період перебування наших студентів в Польщі Академію було підвищено в статусі та перейменовано в Університет гуманітарно-природничий імені Яна Длугоша, що відкриває ще більші перспективи нашої співпраці.

Ігор Григус,
кафедра здоров’я людини та фізичної реабілітації

Читайти також: Заокеанський досвід у вищій освіті