Шановні «Водники»!

Щиро вітаю Вас із великим державним святом – Днем Конституції України. Двадцять два роки Україна живе за Конституцією, яка утвердила шлях незалежного розвитку нашої держави.
Народження Основного закону країни закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет ітериторіальну цілісність. Це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод людини, сприяло подальшому зміцненню міжнародного авторитету України.
Незабаром наш університет радо відкриє свої двері для майбутніх студентів. Насамперед, хочу звернутися саме до молоді. Шануйте ті демократичні завоювання, котрі ми здобули в роки незалежності! Будьте відповідальні перед ближніми, власною совістю, нинішніми та прийдешніми поколіннями за свою державу! Університет підтримає Вас у ваших починаннях, адже наш заклад є відкритим, демократичним та сучасним. Україна розпочинається з кожного з нас.

Віктор Мошинський,
ректор НУВГП