Захист бакалаврів кафедри АЕКІТ

З 20 по 27 червня на кафедрі «Автоматизації електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій» відбулися захисти бакалаврських робіт студентів спеціальностей «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» і «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Усі представлені дипломні роботи присвячені актуальним темам та виконані на високому рівні. В процесі захистів бакалаври запропонували багато цікавих технологічних рішень та розкрили ряд питань, які ставить виробництво. Студенти захистили результати своїх напрацювань та впевнено відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії.

Вітаємо студентів з успішним захистом бакалаврських робіт, високими оцінками та отриманням ступеня бакалавра в Національному університеті водного господарства та природокористування. Запрошуємо всіх наших випускників-бакалаврів продовжити навчання у магістратурі за спеціальностями 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Енергоменеджмент та енергоефективні технології», а також реалізувати можливість навчання за програмою подвійного диплома, яка здійснюється спільно з Люблінською політехнікою за спеціальностями «Мехатроніка», «Відновлювані джерела енергії» та «Промислова енергетика».

Кафедра автоматизації електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій