Креативний 3D-табір для дітей

Креативний 3D-табір для дітей

Креативний дитячій літній табір відбувся в рамках Visegrad Urban Creativity Cluster Network у стінах університету. Організатори такого незвичного для дітей дійства –  НУВГП спільно із STEAM Lab.  Тут діти 10-15 років, у тому числі й випускники Відкритого шкільного університету, вчилися творити за допомогою 3D-технологій. А знайомили їх  із сучасними технологіями Анна Тимошок та Михайло Грушевський. Зокрема, дітлахи спостерігали та вчилися 3D-моделюванню, друку і малюванню у повітрі за допомогою 3D-ручки.

Без сумніву,  такі інноваційні напрями позашкільної освіти та відпочинку дають дітям запал до нових знань, креативності та творчого  мислення.

У підсумку  учасники табору  залишилися натхненними і враженими, а ті, хто не потрапив до нього (були й такі), – обнадіяними наступним подібним заходом.

Більше фото у 

 

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: PM Drive – 2018 відбувся! Новий формат практичної підготовки проектних менеджерів успішно апробовано!назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки