PM Drive – 2018 відбувся! Новий формат практичної підготовки проектних менеджерів успішно апробовано!

Уже четвертий рік поспіль кафедра менеджменту спільно з науково-дослідною лабораторією Західного бізнес-центру  НУВГП проводить педагогічний експеримент із запровадження навчальної технології «навчання через дію» (Learning by Doing) та «навчання через гру» (Learning by Gaming) при підготовці менеджерів.

Цього року PM Drive – 2018 відбувався у період з 2 квітня по 21 червня. Під час цього періоду команда з 20-ти осіб (студенти першого, третього, п’ятого курсів, школярі, викладачі та просто зацікавлені рівняни) під керівництвом менеджера проекту Віталія Братійчука (студент, що навчається за освітньою програмою «Менеджмент інноваційної діяльності») ініціювали, спланували та реалізували проект, результатами якого стали:

• краудфандинговий проект «Smart Nuwee Camp», запуск якого планується з лютого 2019 року;

• розвинено компетентності з проектного менеджменту (ініціювання та планування проектів за Agile, командоутворення, лідерство, комунікації, управління ризиками та ін.) шляхом самостійної розробки та реалізації проекту та участі в різних навчальних іграх;

• спільно з активістами ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» підготовлено соціальний анімаційний ролик «Залишити не можна, врятувати», трейлер якого можна побачити за посиланням; та розвинено громадянські компетентності учасників у процесі гри «Світ громад»;

• налагоджено неформальні комунікації між студентами різних курсів, між студентами і викладачами, між старшокласниками і студентами;

• учасники отримали величезне задоволення від відпочинку на базі практики НУВГП в с. Хотин.

За словами куратора проекту Руслана Костюкевича: «Кожен проект “Управління проектами з драйвом: PMDrive” є викликом для організаторів. Адже щоразу формується нова команда з різними інтересами, цінностями, компетентностями та очікуваннями. Цього разу вік учасників був від 6-ти до 65 років. Керівник проекту змушений так управляти процесом, щоб максимально задовольнити і очікування учасників, і вимоги замовника (у ролі якого був куратор проекту). Особливістю PM Drive – 2018 було те, що ми проводили його під девізом «Прокачай свої Agile-скіли», а отже, ми практикували різні інструменти гнучкого управління проектами. Вважаю, що PM Drive – 2018 уже відбувся як майданчик неформального навчання проектному менеджменту. А тому кожен, хто хоче драйвово «прожити» принаймні один проект і «прокачати» свої компетентності з управління проектами, може долучитися до наступних проектів. Для цього достатньо долучитися до групи «PM Drive: управління проектами з драйвом» у Facebook і слідкувати з нашими новими ініціативами».

Більше фото у

Руслан Костюкевич,