Visegrad accelerator days

Цими вихідними в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся черговий захід в рамках виграної нами грантової програми Visegrad Urban Creativity Clusters Network під назвою “Visegrad accelerator days”.

Під час заходу, а він був відкритим для усіх бажаючих, присутні взяли участь у воркшопі від керівника управління проектів, фінансованих ЄС м. Люблін та нашого хорошого партнера Кшиштофа Лонтки. Головна тема воркшопу – бізнес-модель “Canvas”. На сьогоднішній день це найбільш поширена та найбільш дієва схема розробки стартапу. На кінець дня з воркшопу виросло цілих 5 нових проектів, які, як ми сподіваємося, будуть найближчим часом втілені у життя.

Окрім воркшопу, під час Visegrad accelerator days на загальний розгляд свої проекти презентували також команди-переможці Хакатону креативного підприємництва, що відбувся в НУВГП минулого року. З того часу проекти сильно розвинулися і переросли, адже окрім того, що під час роботи над проектами в переможців виникали нові хороші ідеї, вони ще й мали можливість безкоштовно поїхати у креативний тур Європою, набратися там натхнення, нових ідей та перейняти європейський досвід.

Тож зовсім скоро чекаємо на поступлення у продаж гідропонічних кубів від команди Green Island, відкриття крутого стрітфуд-бару “Шпинат”, від однойменної команди, та інноваційного дитячого майданчика для дітей з особливими потребами від команди наших студентів-архітекторів.

Більше фото у

Віталій Прокопець,