НАШІ У ЛЮБЛІНСЬКОМУ НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ПАРКУ

На запрошення Кшиштофа Лонтки, голови Керівного комітету програм та проектів, фінансованих Євросоюзом (м. Люблін), наші науковці Леонід Серілко, доцент кафедри теоретичної механіки, і Дмитро Серілко, ст. викладач кафедри БДМСМО, відвідали Люблінський науково-технологічний  парк з метою ознайомлення з напрямами його наукової діяльності.

В рамках візиту було проведено зустріч з президентом Люблінського науково-технологічного парку Tomaszom Małecki, на якій обговорювались питання щодо спільних досліджень в області вітроенергетики.

У результаті переговорів було досягнуто попередніх домовленостей щодо співпраці між НУВГП та Люблінським науково-технологічним парком.

Віта Чабан,
сектор інноваційної діяльності та трансферу технологій

Читайте також: Про роль жінки в архітектурній науці і освіті на Міжнародній конференції в Турині