Розширюємо співпрацю із роботодавцями

Одним із найважливіших критеріїв з оцінки роботи університету є працевлаштування його випускників. Національний університет водного господарства та природокористування постійно працює над розширенням співпраці із бізнесом задля того, аби наші випускники після закінчення навчання одразу приступали до роботи.

Черговим кроком у цьому напрямі стало підписання угоди між НУВГП та Спілкою підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, засідання Ради якої відвідав проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи університету Валерій Сорока.

Ми не перший університет України, що має подібну угоду із Спілкою, а тому в ході засідання говорили про уже існуюче співробітництво Спілки та ЗВО України. Під час заходу Валерій Степанович зміг поспілкуватися з відповідальними людьми, налагодити контакти і з іншими закладами та майбутніми партнерами. В рамках підписаної угоди  університет отримуватиме необхідну інформацію про підприємства, необхідний їм персонал, навички, які вимагаються.

Зі слів Валерія Степановича: «підписання цієї угоди – це іще один крок до створення такої важливої системи співпраці із роботодавцями».

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю

Читайте також:  Захист екологів бакалаврів Східного локального центру дистанційно-заочного навчання НУВГП