Захист екологів бакалаврів Східного локального центру дистанційно-заочного навчання НУВГП

Нещодавно в Сіверсько-Донецькому БУВР відбувся захист дипломних робіт кваліфікаційного рівня «бакалавр» студентів, що навчаються за спеціальністю «Екологія», Східного локального центру дистанційно-заочного навчання Національного університету водного господарства та природокористування, з яким басейнове управління пов’язує багаторічна співпраця.

Головував у Державній екзаменаційній комісії начальник Сіверсько-Донецького БУВР С.І. Трофанчук.

У роботі комісії також узяли участь заступник начальника Сіверсько-Донецького БУВР Н.О. Білоцерківська, кандидат технічних наук, директор Східного локального центру дистанційно-заочного навчання В.Ф. Московченко та керівник бакалаврських робіт – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП Віктор Степанович Троцюк. З п’яти захищених робіт чотири були оцінені на «відмінно», одна робота оцінена на «добре».

Дипломні роботи студентів присвячені проблемам річок України, зокрема басейну Сіверського Дінця та змінам його екологічного стану внаслідок ведення військових дій. Одним із джерел для підготовки дипломних робіт стала публікація «Оцінка екологічної школи та пріоритети відновлення довкілля на сході України», створена в рамках проекту ОБСЄ на замовлення Міністерства екології та природних ресурсів України на основі даних звіту Сіверсько-Донецького БУВР про участь у зазначеному проекті «Визначення шкоди, завданої довкіллю на сході України».

Ольга Бєдункова,
кафедра екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства