Опонування на захисті дисертації у Дніпропетровській медичній академії

15 червня 2018 року доктор медичних наук, професор Григус Ігор Михайлович був офіційним опонентом на захисті кандидатської дисертації у ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України». Це вже вдруге запрошують Григуса І.М. до опонування у спеціалізованій вченій раді Д 08.601.01 за спеціальністю 14.01.24 – лікувальна фізкультура та спортивна медицина.

Цього разу був захист дисертації Марюхніч Н.В. за темою «Лікарський контроль фізичного стану та рухових можливостей при фізичних тренуваннях школярів з ослабленим зором», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.24 – лікувальна фізкультура та спортивна медицина. Науковий керівник – доктор медичних наук, професор Клапчук Василь Васильович, Запорізький національний технічний університет МОН України, завідувач кафедри спеціальної освіти та реабілітології. Ще одним офіційним опонентом був доктор медичних наук, професор Михалюк Євген Леонідович, Запорізький державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я. Захист пройшов успішно.

Також там відбувся 15 червня 2018 року ще один захист на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.03 – хірургія на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.601.01 ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» за адресою: 49027, м. Дніпро, Соборна пл., 4.

Ігор Григус,
кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації