Науковці університету представили розробки на виставці СЕТ-2018

14-15 червня на базі ТОВ «Рівнетеплоенерго» відбулася IV Спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології» (СЕТ-2018) та Міжрегіональний форум СЕТ-2018.

Захід відвідали представники органів місцевої влади, громад (ОСББ, ОТГ), приватного бізнесу, держаних підприємств та закладів вищої освіти. П’ятдесят п’ять фірм, у тому числі й наш університет, тут представили енргоефективне обладнання. Окрім того, в рамках форуму Рівненська обласна державна адміністрація уклала з НУВГП  договір про спільну діяльність у сфері енергетики та енергоефективності.

Сектор інноваційної діяльності та трансферу технологій НУВГП представив на виставці СЕТ-2018 науково-технічні розробки працівників університету в галузі водопостачання, водовідведення, житлово-комунального, міського господарства, а також в галузі енергетики. Зокрема були представлені такі розробки:

-         Вітроенергетична установка з вертикальним ротором. Модель установки (Серілко Л.С.);

-         Пінополістирольніфільтри в технології очищення підземних вод. Діюча модель установки (Мартинов С.Ю.);

-         Магнітний фільтр-осаджувач. Модель установки (Гаращенко В.І.);

-         Екологічно безпечний спосіб переробки відновної біомаси на біогумус  (Скрипчук П.М.);

-         Очистка стічних вод харчової промисловості (Ковальчук В.А.);

-         Технології  очищення та повторного використання багатокомпонентних стічних вод промислових підприємств (Филипчук В.Л.);

-         Автоматизоване блочно-модульне обладнання для очищення стічних вод промислових підприємств (Филипчук В.Л.);

-         Проектування (кафедра архітектури і середовищного дизайну);

-         Спосіб утилізації тепла зворотних вод та боротьба з обростанням труб молюскадрейсеною (Гриб Й.В.).

З доповідями на форумі виступили наші науковці, кандидати технічних наук С.Ю. Мартинов, О.О.Грицина, М.В. Бляшина, Л.С. Серілко.

Віта Чабан, сектор інноваційної діяльності
та трансферу технологій