Визначено переможців конкурсу студентських наукових робіт «Наука очима молоді»

Підсумком наукової роботи студентів у 2017-2018 н.р. став університетський конкурс студентських наукових робіт «Наука очима молоді», який традиційно проводиться в університеті у травні місяці з метою виявлення найбільш талановитих студентів, здатних творчо підходити до розв’язання наукових питань.

У конкурсі взяли участь студенти всіх навчально-наукових інститутів, які представили цікаві та ґрунтовні  роботи за результатами проведених наукових досліджень. Варто зазначити, що тематика наукових робіт була надзвичайно різноманітною та актуальною. Студентами піднімалися досить важливі та гострі питання: використання сонячної енергії у сільському господарстві; впровадження ґрунтозберігаючих технологій; зменшення

фітотоксичності ґрунтового покриву земель Полісся, порушених розробками бурштину; державна політика інформаційної безпеки України; економічна стійкість підприємств; автоматизація побудови картограм еколого-економічної  придатності  (з використанням сучасного програмного забезпечення); web-ресурс у конкурентному середовищі та інші.

Також слід зазначити і практичну спрямованість переважної більшості робіт, що було одним із ключових критеріїв оцінювання робіт конкурсними комісіями.

Серйозні дослідження були проведені і студентами-першокурсниками під керівництвом викладачів кафедри українознавства, в яких розкривалася доля українських остарбайтерів (за даними Володимиреччини); діяльність Жіночої служби України на Рівненщині в період  Другої світової війни (1941-1943 рр.), роль роду Велігурських  в історії  та культурі України.

Найбільш активними виявилися студенти ННІЕМ, які подали на конкурс 19 робіт.

За результатами роботи конкурсних комісій секцій були обрані переможці конкурсу – 24 студентські наукові роботи з галузей, які є профілюючими для університету (наказ №360   від    14.06.2018 р.  додається).

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам конкурсу –  хто вперше спробував свої сили у науковій роботі, і тим, хто вже має досвід пошукової та дослідницької діяльності.

Окрему подяку висловлюємо науковим керівникам, яким вдалося зацікавити, привернути увагу студентів, допомогти їм відчути свою причетність у вирішенні важливих проблем, що стоять сьогодні перед суспільством.

Пам’ятаємо, що недостатньо лише отримати знання, треба знайти їм застосування!

Сектор наукової роботи студентів

Наказ