Вручення свідоцтв випускникам курсів з фізичної терапії, ерготерапії

11 червня 2018 року проходило вручення свідоцтв про курси  підвищення кваліфікації викладачів в Інституті післядипломної освіти НУВГП за галуззю знань 22 «Охорона здоров’я», спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія», програмою «Фізична реабілітація при різних нозологіях».

На курсах навчалися викладачі кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП, Рівненського державного базового медичного коледжу та Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Курси передбачали вивчення таких тем: теоретико-методичні засади педагогіки вищої школи, психологія особистості викладача, правові аспекти забезпечення навчального процесу, охорона праці та безпека життєдіяльності при організації навчального процесу, діагностика і моніторинг стану здоров’я, основи фізичної терапії та ерготерапії.

Основою програми була фізична реабілітація при різних нозологіях (фізична реабілітація в пульмонології, фізична реабілітація в кардіології, фізична реабілітація в педіатрії, фізична реабілітація в неврології, фізична реабілітація в хірургії, фізична реабілітація в травматології, фізична реабілітація в ортопедії) в обсязі 144 годин. Всі здавали випускову роботу за обраною темою. Після успішного завершення навчання всі курсанти отримали свідоцтва, які вручив в.о. директора ННІОЗ, доктор медичних наук,професор Григус Ігор Михайлович.

Іванна Крук
кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації