Підвищення кваліфікації

З 5 по 11 червня 2018 року Центр підвищення кваліфікації та перепідготовки Національного університету фізичного виховання і спорту України, на базі спортивного комплексу НУВГП, проводив для викладачів кафедри фізичного виховання курси підвищення кваліфікації за програмою «Фізичне виховання закладів вищої освіти».

За час навчання були опрацьовані такі теми: «Науково-методичні основи фізичного виховання і спорту студентів», «Інноваційні технології у фізичному вихованні і спорті», «Актуальні проблеми фізичного виховання студентів».

Викладачі мали можливість поспілкуватися та обмінятися досвідом з провідними вченими галузі фізичного виховання і спорту, отримати нові знання і уміння під час практичних занять.

Цікаво і змістовно проводили лекції та практичні заняття викладачі Національного університету фізичного виховання і спорту України: Волощенко Ю.М., к.б.н., доцент Земцова І.І., д.н. з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри водних видів спорту Дяченко А.Ю., д.п.н., професор Болобан В.М., д.м.н., професор кафедри ТМФВ Іващенко С.М.

На завершення відбулася методична конференція з обміну досвідом.

Богдан Зубрицький,

кафедра фізичного виховання