Державний іспит в Східному локальному центрі дистанційного-заочного навчання

Третього червня 2018 року в м. Слов’янськ (Донецька область) на базі СЛЦДЗН відбувся державний іспит за напрямом “Геодезія, картографія та землеустрій». Підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів за даним напрямом кафедра геодезії та картографії здійснює з 2001 року. Незважаючи на складні події останніх років, інтерес до спеціальності «Геодезія та картографія» є достатньо стабільним, хоча кількість студентів дещо зменшилася.

В цьому році, як і в попередньому, державний іспит проходив через ЦНО НУВГП і, всупереч певним технічним труднощам, завдяки підтримки працівників Центру (Міськова О.Л.) відбувся у заплановані терміни.

За результатами іспиту всі студенти (9 осіб) виявили достатній рівень знань та рішенням державної іспитової комісії всім було присвоєно кваліфікацію бакалавра з геодезії, картографії та землеустрою».

Кафедра геодезії та картографії щиро зичить «новоспеченим» бакалаврам успіхів на професійній ниві.

Руслан Янчук,
завідувач кафедри геодезії та картографії