Взаємодія розуму та тіла – запорука здоров’я і краси!

ННІОЗ активно втілює в життя проект «Викладачі за здоровий спосіб життя».

31 травня відбувся черговий семінар навчально-наукового інституту охорони здоров’я з сучасного фітнесу, а саме заняття з пілатесу. Семінар проводила старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання Петрук Людмила Анатоліївна. Заняття було дуже цікаве, продуктивне та, власне, оздоровче, адже пілатес – це комплекс фізичних вправ, метою яких є розвиток гнучкості всіх м’язів тіла. Система  становить поєднання йоги, балету та ізометричних вправ і включає в себе комбінування фізичних і розумових процесів. Найчастіше існує розмежування між тілом і свідомістю. Завдання пілатесу – забезпечити їх взаємодію і спільну роботу, тобто встановити зв’язок між тілом та свідомістю.

Викладачі ННІОЗ на власному досвіді переконались у всіх перевагах пілатесу та зробили перший крок до взаємодії розуму і тіла.

Будьмо здорові!

Іванна Крук,
кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку