Зелена миля 2018 року

1 червня 2018 року об 11 годині відбувся Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018 року» в гідро-парковій зоні навпроти гуртожитків НУВГП. В змаганнях взяли участь 52 студенти та викладачі кафедри фізичного виховання.

Переможцем змагань серед юнаків став Окерешко Микола (ННІАЗ, ІІІ курс – інт.), друге місце посів – Панічевний Валентин (ННІБА, ІV курс), третім став Скаковець Олександр (ННІАКОТ, ІІІ курс).

Перше місце серед дівчат зайняла Матвійчук Тетяна (ННІЕМ, ІІ курс), другою стала – Шевчук Христина (ННІП, ІІІ курс), посіла третє місце – Омельчук Любов (ННІП, ІІІ курс).

Серед викладачів переможницею «Зеленої милі 2018 – НУВГП» стала Людмила Шолопак, майстер спорту міжнародного класу, учасниця ХХVІ Олімпійських ігор «Атланта 1996».

Серед чоловіків перемогу здобув голова спортивного клубу «Водник» Анатолій Пасевич.

Переможці та призери змагань нагороджені м’ячем, медалями, грамотами, солодкими подарунками та спортивною атрибутикою. Нагородження проводили завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Зубрицький Б.Д. та начальник Рівненського відділення комітету з фізичного виховання та спорту Тучак Я.Д.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступних стартах.

Кундельський В.П.,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
головний суддя змагань

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку