Угода майбутнього

Сьогодні у світі розпочалося літо, а в Рівному новий виток його розвитку. Справа в тому, що новостворений Рівненський ІТ-кластер уклав меморандум про співпрацю з Національним університетом водного господарства та природокористування.

За задумом сторін, угода дасть можливість розвинути галузь ІТ у нашому місті шляхом популяризації напрямку, агітації школярів до навчання на ІТ-спеціальностях НУВГП, а потім і роботі у відповідній сфері. Головною задачею є збереження кадрів, недопущення виїзду їх не тільки за кордон, а і з міста.

Сьогодні саме ІТ-сфера є найприбутковішою в Україні та світі, що дає можливість для розвитку бізнесу та притоку інвестицій в місто.

Ректор НУВГП Віктор Мошинський розповідає що такі угоди є принциповими та необхідними, адже сила в співпраці та кооперації: «Наш університет щодня робить великі кроки в напрямку розвитку матеріально-технічної бази, покращення рівня викладання та самих навчальних планів, але дякуючи співпраці із бізнесом наш заклад із кращого в регіоні перетворюється на кращий в Україні»

За словами голови правління Рівненського ІТ-кластеру Сергія Сидорчика «ІТ-галузь надзвичайно сильно потребує нових фахівців, а їх не вистачає через те, що люди їдуть шукати кращої долі за межі Рівного, а то і України. Тому дуже важливо донести до наших школярів що у місті є потужний університет, який має чудову базу для навчання, а до студентів що вони можуть працювати та заробляти великі гроші в ІТ-компаніях Рівного не покидаючи рідного дому».

Тож уже найближчим часом очікуємо плодів співпраці НУВГП та Рівненського ІТ-кластеру і переконані що сьогоднішня угода стане черговим великим вкладом в розвиток міста Рівне.

Більше фото у

Віталій Прокопець,