Танцювальна терапія – крок у майбутнє!

18 травня, в рамках Тижня науки, в навчально-науковому інституті охорони здоров’я була проведена відкрита лекція на тему: «Танцювальна терапія як засіб фізичної реабілітації дітей з ДЦП».

Лекцію читала доцент кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Нагорна Ольга Борисівна. Лектором було представлено інформацію про ДЦП, його форми, етіологію та патогенез, історію танцювально-рухової терапії, її цілі та значення.

Тема лекції досить актуальна та дуже цікава, адже крім традиційних відновлювальних заходів, а саме: ЛФК, масажу, фізіотерапевтичних процедур, медикаментозного лікування та ін. можна та потрібно використовувати танцювальну терапію як засіб фізичної реабілітації.

Було представлено відеозаняття танцювальною терапією з вихованцями Рівненського навчально-реабілітаційного центру “Особлива дитина”. Також кожен бажаючий мав змогу побувати в ролі реабілітолога та, власне, пацієнта, адже було практично продемонстровано усю складність та цікавість танцювальної терапії як засобу фізичної реабілітації дітей з ДЦП.

Іванна Крук,
кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації