День працівників сфери водного господарства

День працівників сфери водного господарства

Шановні викладачі, співробітники та працівники сфери водного господарства!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сфери водного господарства України.

Це свято – визнання заслуг працівників Вашої галузі. Своєю наполегливою працею Ви на високому професійному рівні реалізуєте державну політику в сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів, розвитку меліорації земель, захисту населених пунктів від шкідливої дії води і ліквідації її наслідків.

Хочу висловити глибоку вдячність всім працівникам за сумлінну працю та особистий вагомий внесок кожного у розвиток водного господарства України.

Переконаний, що Ваш високий професіоналізм, багатий досвід та вірність обов'язку й надалі будуть запорукою ефективної роботи водогосподарського комплексу. Нехай кожен Ваш день буде сповнений радості, задоволення від роботи, творчого натхнення і цікавих зустрічей.

Від щирого серця бажаю Вам здоров’я, благополуччя, оптимізму, творчого натхнення, нових  успіхів і надбань у почесній і відповідальній справі, щастя і добробуту Вам та Вашим родинам!

 

Віктор Мошинський,
ректор назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки